Várjuk a jelentkezéseket a 2021/2022 tanévre

Tisztelt Szülők! Kedves Gyermekek!

A következő tanévre nagy szeretettel várjuk a sárvári művészeti iskolába a fiatalokat.
A járványügyi helyzet miatt egyszerűen el lehet érni intézményünk előzetes jelentkezési lapját honlapunkon.

A leendő általános iskolai 1. osztályosok számára zeneiskolai szolfézs előképző osztályt indítunk heti 2*45 percben. Itt megtanulják a zenei alapokat, előkészítve a hangszeres tanulmányokhoz szükséges kottaolvasást. (Szolfézs előképzőben hangszer oktatás nincs, de ha mindenképpen választana hangszert, előkészítő hangszerként a furulyát javasoljuk.)

A hangszeres tanulmányokat az általános iskola 2. osztályától ajánljuk. Ennek időtartama heti 2*30 perc, amelyhez kötelező a szolfézs tantárgy heti 2*45 percben.
(ezt heti egy alkalommal, összevontan tartjuk meg)

Választható hangszerek:

szolfézs előképző (lásd fentebb), zongora, hegedű, gordonka, trombita, kürt, harsona, tuba, furulya, fuvola, klarinét, szaxofon, ütőhangszer.

Az alábbi hangszereket a zeneiskola biztosítja a tanulmányokhoz: hegedű, gordonka, trombita, harsona, tuba, kürt, fuvola, klarinét, szaxofon.

Csoportos művészeti képzéseinkre is várjuk a jelentkezőket:

• képzőművészet,
  • színjáték,
  • néptánc tanszakokra.

Intézményünkben az oktatás térítési díj megfizetése mellett vehető igénybe.
Ennek mértékéről valamint az igénybe vehető kedvezményekről az iskola honlapján találnak tájékoztatást.

Érdeklődni a 95/320-117 telefonszámon valamint az igazgato@zeneiskolasarvar.hu email címen lehet.  Intézményünk weblap címe: www.zeneiskolasarvar.hu

Személyes beiratkozási konzultációt tervezünk 2021. június 14-15-én 14-17 óra között a zeneiskolában. (Sárvár, Várkerület utca 31.)

Jelentkezési lap