2022-2023. tanév eredményei – Koncz J AMI
Koncz AMI – 2021-2022. tanév eredményei
Koncz AMI – 2020-2021. tanév eredményei
Koncz AMI – 2019-2020. tanév eredményei
Koncz AMI – 2018-2019. tanév eredményei
Koncz AMI – 2017-2018. tanév eredményei
Koncz AMI – 2016-2017. tanév eredményei
Koncz János Alapfokú Művészeti Iskola 2016/2017. tanév eredményei | ||||
Tanuló neve, osztálya | Verseny megnevezése | megyei/területi 1-3. helyezés | országos 1-10. helyezés | felkészítő pedagógus |
Csóka Bella Zsóka – ének | Celldömölki Népdaléneklési Verseny | Arany | Paukovicsné Hegyi Gabriella | |
Páli Ádám – trombita | Regionális Trombitaverseny – Veszprém | Bronz | Bagaméri Sándor | |
Sistrum Regionális Trombitaverseny – Szhely | Ezüst | |||
Wachter Gyula – trombita | Regionális Trombitaverseny – Veszprém | Bronz | Bagaméri Sándor | |
Kovács Johanna – furulya | Sistrum Regionális Furulyaverseny – Szhely | NÍVÓDÍJ | Németh Kornél | |
Regionális Furulyaverseny – Fertőd | Arany | |||
Németh Dóra – hegedű | Sistrum Regionális Hegedűverseny – Szhely | Ezüst | Kovács Éva | |
Horváth Réka – szaxofon | Sistrum Regionális Szaxofonverseny – Szhely | Arany | Németh Kornél | |
Ornódi Zsófia – szaxofon | Sistrum Regionális Szaxofonverseny – Szhely | Ezüst | Németh Kornél | |
Bognár Bulcsú – baritonkürt | Regionális Mélyrézfúvós verseny – Veszprém | Arany | Bagaméri Sándor Szélesi Attila | |
Nagy Tamás – ütő | Sistrum Regionális Ütőhangszer-verseny – Szhely | Bronz | Vajda András | |
Németh Liána – zongora | Sistrum Regionális Zongoraverseny – Szhely | Ezüst | Szélesiné Sipos Mónika | |
Takács Levente – trombita | Regionális Trombitaverseny – Veszprém | Arany | Szélesi Attila | |
Sistrum Regionális Trombitaverseny – Szhely | NÍVÓDÍJ |
Koncz János Alapfokú Művészeti Iskola
2015/2016. tanév eredményei
|
||||
Tanuló neve, osztálya | Verseny megnevezése | megyei/területi 1-3. helyezés | országos 1-10. helyezés | felkészítő pedagógus |
Cseh Dániel – trombita | Regionális Trombitaverseny – Veszprém | Ezüst | Bagaméri Sándor | |
Kovács Johanna – furulya | Sistrum Regionális Furulyaverseny – Szhely | Arany | Németh Kornél | |
Regionális Furulyaverseny – Fertőd | NÍVÓDÍJ | |||
IX. Czidra László Országos Furulyaverseny – Budapest | első tíz közé jutott | |||
Sistrum Regionális Zongoraverseny – Szhely | Arany | Tóthné Zámbó Éva | ||
Ornódi Zsófia – furulya | Sistrum Regionális Furulyaverseny – Szhely | Ezüst | Németh Kornél | |
Regionális Furulyaverseny – Fertőd | Ezüst | |||
Horváth Anna – zongora | Sistrum Regionális Zongoraverseny – Szhely | Ezüst | Tóthné Zámbó Éva | |
Takács Levente – trombita | Regionális Trombitaverseny – Veszprém | NÍVÓDÍJ | Szélesi Attila | |
Csóka Réka Rebeka – néptánc | IV. Zalai Gyermek Szólótánc Verseny – ZEG | Ezüst | Hámori Balázs | |
Fonyódi Léna – néptánc | IV. Zalai Gyermek Szólótánc Verseny – ZEG | Ezüst | Hámori Balázs | |
Kertész Dominik – néptánc | IV. Zalai Gyermek Szólótánc Verseny – ZEG | Ezüst | Hámori Balázs | |
Molnár Biborka – néptánc | IV. Zalai Gyermek Szólótánc Verseny – ZEG | Ezüst | Hámori Balázs | |
Bíró Stefánia – képzőművészet | Parafrázis országos festészeti verseny – Eger | döntőbe jutott | Tóth Csabáné | |
Szent Márton illusztrációs pályázat – Szhely | díjazott | |||
Molnár Anna – képzőművészet | Szent Márton Nemzetközi pályázat | Ezüst | Tóth Csabáné | |
Megyei Művészetoktatás Napja – Szhely | díjazott | |||
Kovács Marcell – képzőművészet | Megyei ” Óperenciás” meseillusztrációs pályázat | díjazott | Tóth Csabáné | |
Szalai Sára – képzőművészet | Megyei Rehab Team pályázatain | 3. helyezés | Tóth Csabáné | |
különdíj |
Koncz János Alapfokú Művészeti Iskola 2014/2015. tanév eredményei | ||||
Tanuló neve | Verseny megnevezése | megyei/
területi |
országos | felkészítő pedagógus |
Cseh Dániel – trombita | Regionális Trombitaverseny Veszprém | ezüst | Bagaméri Sándor | |
Kovács Johanna – furulya | Sistrum Regionális Furulyaverseny – Szhely | NÍVÓDÍJ | Németh Kornél | |
Regionális Furulyaverseny – Fertőd | NÍVÓDÍJ | |||
Kovács Johanna – zongora | Országos Négykezes Zongoraverseny – Balassagyarmat | első tíz közé jutott | Tóthné Zámbó Éva | |
Szabó Botond – harsona | Regionális Mélyrézfúvós Verseny – Veszprém | bronz | Bagaméri Sándor | |
Sáry Bercel – tenorkürt | Regionális Mélyrézfúvós Verseny – Veszprém | ezüst | Bagaméri Sándor | |
Pup Dorina – zongora | Sistrum Regionális Zongoraverseny – Szhely | bronz | Szélesiné Sipos Mónika | |
Nagy Elek – zongora | Sistrum Regionális Zongoraverseny – Szhely | ezüst | Szélesiné Sipos Mónika | |
Horváth Anna – zongora | Sistrum Regionális Zongoraverseny – Szhely | arany | Tóthné Zámbó Éva | |
Bencsics Barnabás – ütő | Sistrum Regionális Ütőverseny – Szhely | ezüst | Vajda András | |
Hajas Klaudia – fuvola | Sistrum Regionális Fuvolaverseny – Szhely | arany | Németh Kornél és Vida-Tóth Viktória | |
Horváth Réka – szaxofon | Sistrum Regionális Szaxofonverseny – Szhely | arany | Németh Kornél | |
Takács Levente – trombita | Sistrum Regionális Trombitaverseny – Szhely | NÍVÓDÍJ | Szélesi Attila | |
Regionális Trombitaverseny Veszprém | Arany | |||
Országos Trombitaverseny – Zalaegerszeg | 4. hely – Különdíjas |
Versenyeredmények a 2013/2014 tanévben:
SISTRUM Regionális Zenei Versenyek – Szombathely
furulya:
Kovács Izabell – Ezüst oklevél
Felkészítő tanár: Németh Kornél
Zongorakísérő: Tóthné Zámbó Éva
harsona:
Szabó Botond – Ezüst oklevél
Felkészítő tanár: Bagaméri Sándor
Zongorakísérő: Schimmer Roberta
zongora:
Pup Dorina – Ezüst oklevél
Felkészítő tanár: Szélesiné Sipos Mónika
Horváth Anna – Arany oklevél
Felkészítő tanár: Tóthné Zámbó Éva
ütő:
Rajki Dániel – Bronz oklevél
Bencsics Barnabás – Bronz oklevél
Felkészítő tanár: Vajda András
Zongorakísérő: Tóthné Zámbó Éva
Regionális Trombitaverseny – Veszprém
Cseh Dániel trombita – Ezüst
Felkészítő tanár: Bagaméri Sándor
Zongorakísérő: Schimmer Roberta
Versenyeredmények a 2012/2013 tanévben:
Országos Musical Kurzus országos tehetségkutató versenye – Várpalota
Palkovits Eszter – színjátszó – Fődíj
Fülöp Ákos – színjátszó – döntőbe jutott
Felkészítő tanár: Schimmer Roberta
Regionális Trombitaverseny – Veszprém
Takács Levente – trombita – Arany
Felkészítő tanár: Szélesi Attila
Cseh Dániel – trombita – Arany
Felkészítő tanár: Bagaméri Sándor
Regionális Mélyrézfúvós Versenyen – Veszprém
Juranits Krisztián- harsona – Bronz
Felkészítő tanár: Bagaméri Sándor
Ádám Jenő Népdaléneklési Verseny – Celldömölk
Nagy Elek – ének – Ezüst
Csupor Márton – ének – Ezüst
Felkészítő tanár: Paukovicsné Hegyi Gabriella
Regionális Ütőhangszeres Találkozó és Versenyen -Tapolca
Hérincs Bence-Rajki Dániel duó – Bronz
Felkészítő tanár: Vajda András
Regionális Trombitaverseny – Veszprém
Juranits Richárd – trombita – Bronz
Felkészítő tanár: Bagaméri Sándor
Sistrum Regionális Zenei Verseny Szombathely
Takács Levente – trombita – Arany
Felkészítő tanár: Szélesi Attila
Cseh Dániel – trombita – Arany
Felkészítő tanár: Bagaméri Sándor
Móger Tibor – szaxofon – Arany
Lerch Henrik – klarinét – Ezüst
Horváth Réka – szaxofon – Ezüst
Hannos Dóra – szaxofon – Bronz
Felkészítő tanár: Németh Kornél
Csizmazia Zsófia – furulya – Ezüst
Kovács Izabell – furulya – Ezüst
Felkészítő tanár: Vajda Szilárd
Németh Eszter – fuvola – Ezüst
Felkészítő tanár: Csurgai Korinna
Móricz Dániel – trombita – Ezüst
Juranits Krisztián- harsona – Ezüst
Felkészítő tanár: Bagaméri Sándor
Csontár Péter – ütő – Ezüst
Szalai Ágoston – ütő – Bronz
Felkészítő tanár: Vajda András
A Koncz János Zene- és Művészeti Iskola zenei versenyeken elért eredményei a 2011/2012 tanévben:
A Zalaegerszegen rendezett XII. Országos Trombitaversenyen:
Pfeiffer Milán – IV. korcsoport: 4. helyezés – Különdíj
Felkészítő tanára: Bagaméri Sándor Zongorakísérő: Dörnyei Roland
A Celldömölkön rendezett Ádám Jenő Népdaléneklési Versenyen:
Boda Márton – Arany fokozat
Csupor Márton – Ezüst fokozat
Felkészítő tanár: Paukovicsné Hegyi Gabriella
A Veszprémben rendezett IX. Regionális Trombitaversenyen:
Cseh Dániel I. korcsoport – Ezüst oklevél
Pfeiffer Milán IV. korcsoport -NÍVÓDÍJ és Különdíj
Felkészítő tanár: Bagaméri Sándor Zongorakísérő: Dörnyei Roland
A 45. Győri Ifjú Muzsikusok Fesztiválja Regionális versenyeken:
Fuvola:
Sipos Noémi – Bronz oklevél
Felkészítő tanár: Vida – Tóth Viktória / Tóth Ágnes
Németh Eszter – Bronz oklevél
Felkészítő tanár: Vida – Tóth Viktória / Németh Kornél
Zongorakísérő: Zsiray Éva
Zongora:
Németh Nikoletta – Bronz oklevél
Felkészítő tanár: Zsiray Éva
A Szombathelyen rendezett X. Sistrum Regionális Zenei Versenyeken:
Fuvola:
Németh Eszter – Arany oklevél
Tóth Péter – NÍVÓDÍJ
Felkészítő tanár: Vida-Tóth Viktória Zongorakísérő: Hirschberg Henrik
Szaxofon:
Móger Tibor – Arany oklevél
Szabó Dávid – NÍVÓDÍJ
Felkészítő tanár: Kovács Imre Zongorakísérő: Hirschberg Henrik
Furulya:
Csizmazia Zsófia – Arany oklevél
Ornódi Zsófia – Arany oklevél
Felkészítő tanár: Vörös Andrea
Zongorakísérő: Paukovicsné Hegyi Gabriella
Trombita:
Juranits Richárd – Bronz oklevél
Cseh Dániel – Ezüst oklevél
Pfeiffer Milán – Arany oklevél
Felkészítő tanár: Bagaméri Sándor
Zongorakísérő: Zsiray Éva és Dörnyei Roland
Harsona:
Juranits Krisztián – Bronz oklevél
Felkészítő tanár: Bagaméri Sándor Zongorakísérő: Zsiray Éva
Hegedű:
Lempeg Zsófia – Ezüst oklevél
Felkészítő tanár: Deák György Zongorakísérő: Zsiray Éva
Zongora:
Németh Nikoletta – Ezüst oklevél
Felkészítő tanár: Zsiray Éva
Tóth Rebeka – Bronz oklevél
Felkészítő tanár: Tóthné Zámbó Éva
A Fertődön rendezett III. Regionális Furulyaversenyen:
Csizmazia Zsófia – Ezüst oklevél
Felkészítő tanár: Vajda Szilárd Zongorakísérő: Zsiray Éva
A Koncz János Zene- és Művészeti Iskola ZENEI versenyeken ELÉRT eredményei 2011-ben
A február – március hónapban Szombathelyen megrendezett
IX. Sistrum Regionális Zenei Versenyek sárvári eredményei:
Szolfézs:
Bettermann Rebeka – Bronz oklevél
Tóth Péter – Ezüst oklevél
Felkészítő tanár: Paukovicsné Hegyi Gabriella
Furulya:
Hegyi Boglárka – Bronz oklevél
Pajor Adél – Ezüst oklevél
Ornódi Zsófia – Arany oklevél
Felkészítő tanár: Vörös Andrea
Zongorakísérő: Tóthné Zámbó Éva
Trombita:
Takács Sándor – Ezüst oklevél
Felkészítő tanár: Szélesi Attila
Pfeiffer Milán – NÍVÓDÍJ
Felkészítő tanár: Bagaméri Sándor
Zongorakísérő: Schimmer Roberta
Klarinét:
Ódor Kristóf – NÍVÓDÍJ
Szaxofon:
Szabó Dávid – Arany oklevél
Csejtei Tamás – NÍVÓDÍJ
Oboa:
Erős Kata Eszter – Ezüst oklevél
Fagott:
Szennay Rebeka – Ezüst oklevél
Felkészítő tanáruk: Kovács Imre
Zongorakísérő: Schimmer Roberta
Gordonka:
Bettermann Rebeka – Arany oklevél
Felkészítő tanár: Hirschberg Henrikné
Kamara:
Furulya együttes – Ezüst oklevél
(Ornódi Zsófia, Pajor Adél, Hegyi Boglárka, Fischer Evelin, Németh Kata)
Felkészítő tanár: Vörös Andrea
Zongora:
Németh Nikoletta – Arany oklevél
Felkészítő tanár: Zsiray Éva
A Veszprémben megrendezett I. Kürt és Mélyrézfúvós Regionális Versenyen:
Kürt:
Vincze Mátyás – Bronz oklevél
Tenorkürt:
Hegyi Benedek – Ezüst oklevél
Felkészítő tanáruk: Szélesi Attila
Zongorakísérő: Schimmer Roberta
Harsona:
Juranits Krisztián – Ezüst oklevél
Felkészítő tanár: Bagaméri Sándor
Zongorakísérő: Zsiray Éva
A Győrben rendezett 44. Ifjú Muzsikusok Fesztiválja – Regionális Zenei versenyen:
Fuvola:
Tóth Péter – NÍVÓDÍJ
Felkészítő tanár: Vida – Tóth Viktória
Zongorakísérő: Tóthné Zámbó Éva
Zongora:
Tóth Rebeka – Bronz oklevél
Felkészítő tanár: Tóthné Zámbó Éva
Németh Nikoletta – Bronz oklevél
Felkészítő tanár: Zsiray Éva
A Koncz János Zene- és Művészeti Iskola zenei versenyeken elért eredményei a 2010/2011 tanévben
A Kőszegen megrendezett Megyei Műdaléneklési Versenyen:
Szóló kategóriában:
Horváth Dorottya – kiemelt arany minősítés
Dhellem Anna – arany minősítés
Horváth Gizella – ezüst minősítés
Horváth Orsolya – ezüst minősítés
Duett kategóriában:
Dhellem Anna és Kocsis Tünde – kiemelt arany minősítés
Felkészítő tanár és zongorakísérő: Paukovicsné Hegyi Gabriella
A celldömölki Ádám Jenő Népdaléneklési Versenyen:
Csupor Márton – ezüst minősítés
Felkészítő tanár: Paukovicsné Hegyi Gabriella
A IV.Országos Szaxofonverseny Pomázon rendezett döntőjében:
Szabó Dávid a II. korcsoportban: 5. helyezést,
Csejtei Tamás a III. korcsoportban: 4. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Kovács Imre
Zongorakísérő: Schimmer Roberta
A Veszprémben megrendezett VIII. Regionális Trombitaversenyen:
Takács Sándor I. korcsoport – arany minősítés
Vincze Kata III. korcsoport – arany minősítés
Felkészítő tanár: Szélesi Attila
Pfeiffer Milán IV. korcsoport – arany minősítés és NÍVÓDÍJ
Felkészítő tanár: Bagaméri Sándor
A zsűri döntése alapján a verseny zongorakísérői különdíját: Schimmer Roberta, felkészítő tanári különdíját: Szélesi Attila nyerte el.