Sikeres részvétel regionális hangszeres versenyeken

Az elmúlt időszakban számos regionális hangszeres versenyen vettek részt tanítványaink.

• Az I. Veszprémi Regionális Fafúvós Versenyen szaxofonos növendékeink értek el szép sikereket.
    Horváth Réka arany-, Ornódi Zsófia és Paksi Luca ezüst fokozatot kapott.
    Felkészítő tanáruk Németh Kornél “Tanári különdíjat” kapott a zsűritől, és szintén Különdíjjal ismerték el a nagyszerű zongorakísérői teljesítményét Rabiné Pék Mariann tanárnőnek.

A Szombathelyen megrendezett:

• Sistrum Regionális Hegedűversenyen Németh Dóra növendékünk bronz fokozatot ért el.
    Tanára Kovács Éva, zongorán Szélesiné Sipos Mónika  működött közre.
  • A Sistrum Regionális Furulyaversenyen Kovács Johanna ért el arany fokozatot.
    Felkészítő tanára Németh Kornél. Csembalón közreműködött Tóthné Zámbó Éva.
  • A Sistrum Regionális Mélyrézfúvós Versenyen baritonkürtös növendékünk Bognár Bulcsú ért el arany fokozatot.
    Bagaméri Sándor tanár úr tanítványa, zongorán Tóthné Zámbó Éva kísérte versenyműsorát.

Gratulálunk növendékeinknek valamint felkészítő tanáraiknak, és a zongorán közreműködő korrepetítor tanárainknak!