Koncz János Alapfokú Művészeti Iskola, 9600 Sárvár, Várkerület 31. | Tel.fax: 95/320-117 | E-mail: igazgato@zeneiskolasarvar.hu | OM azonosító: 040132

Március 16-17-én nem lesz tanítás

Tisztelt Szülők, Kedves Tanulóink!

A szerdai Nemzeti ünnepünket követően március 16-án és 17-én (csütörtökön és pénteken) a Koncz János Alapfokú Művészeti Iskolában tanítási órák nem lesznek.
Kívánunk növendékeinknek jó pihenést a “hosszú hétvégére”, találkozunk ismét az órákon március 20-án hétfőn.

 

Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében engedélyezze a sütik használatát! További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el a számítógépeden, hogy minél egyszerűbbé tegye a böngészést. A sütiket letilthatja a böngésző beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Elfogadom" feliratú gombra kattint, elfogadja a sütik használatát.

Bezárás