A Nemzeti Tanévnyitón szerepeltek növendékeink

2019. szeptember 1-én Sárvár városában rendezték meg a X. Nemzeti Tanévnyitót.

A Nádasdy Tamás Általános Iskola adott otthont a rendezvénynek, amelyen tanévnyitó beszédet mondott Prof. Dr. Kásler Miklós miniszter úr.

A rendezvény országos és határon túli nyilvánosságot kapott a Duna World és az M5 televíziós csatorna jóvoltából.

Iskolánk részéről három tanuló szerepelt az ünnepi műsorban.

Pintér Kitti zongorán, Takács Levente trombitán, Kovács Johanna furulyán adott elő zeneművet.
Zongorán közreműködött: Bejcziné Németh Tünde

Mindhárman rendkívül magas színvonalú produkciót nyújtottak, és méltón képviselték intézményünket ország-világ előtt.

Köszönjük tanáraiknak (Németh Kornél, Tóthné Zámbó Éva, Szélesi Attila) és tanulóinknak a nyáron folytatott felkészülést és a remek produkciókat!

Pintér Kitti

Takács Levente