Koncz János Alapfokú Művészeti Iskola, 9600 Sárvár, Várkerület 31. | Tel.fax: 95/320-117 | E-mail: igazgato@zeneiskolasarvar.hu | OM azonosító: 040132

Térítési díj befizetése

A második félévi térítési díjakat 2014. január 13. és február 7. között kérjük befizetni.
(A díj mértéke megegyezik az első félévben fizetett összeggel.)
A térítési díjat az iskola titkárságán (Várkerület 31. földszint 2.) lehet befizetni, hétfő-csütörtökön 9-12 óra és 13-16 óra valamint pénteken 9-13 óra között.

Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében engedélyezze a sütik használatát! További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el a számítógépeden, hogy minél egyszerűbbé tegye a böngészést. A sütiket letilthatja a böngésző beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Elfogadom" feliratú gombra kattint, elfogadja a sütik használatát.

Bezárás