Koncz János Alapfokú Művészeti Iskola, 9600 Sárvár, Várkerület 31. | Tel.fax: 95/320-117 | E-mail: igazgato@zeneiskolasarvar.hu | OM azonosító: 040132

Pótbeiratkozás a 2016/2017. tanévre

Pótbeiratkozás a 2016/2017. tanévre

augusztus 31. – szeptember 1-2.

13-17 óra között

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődö gyermeket

hangszeres szakjainkra

színjáték tagozatra

néptáncra

grafika és festészet szakunkra

 

Beiratkozás helye:

a zeneiskola főépületében (Várkerület 31.)

Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében engedélyezze a sütik használatát! További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el a számítógépeden, hogy minél egyszerűbbé tegye a böngészést. A sütiket letilthatja a böngésző beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Elfogadom" feliratú gombra kattint, elfogadja a sütik használatát.

Bezárás