Koncz János Alapfokú Művészeti Iskola, 9600 Sárvár, Várkerület 31. | Tel.fax: 95/320-117 | E-mail: igazgato@zeneiskolasarvar.hu | OM azonosító: 040132

Országos döntőbe jutottak zongorás növendékeink

A XI. Országos Zongora Négykezes- és Kétzongorás Verseny Pápán megrendezett területi válogatójából

Pintér Kitti – Vörös Flóra

Kondora Sára – Horváth Kevin

bejutott a  Balassagyarmaton megrendezésre kerülő országos döntőbe.

Felkészítő tanár: Tóthné Zámbó Éva 

 

Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében engedélyezze a sütik használatát! További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el a számítógépeden, hogy minél egyszerűbbé tegye a böngészést. A sütiket letilthatja a böngésző beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Elfogadom" feliratú gombra kattint, elfogadja a sütik használatát.

Bezárás