Ifjú zongorista tehetség koncertje a Pernecker-teremben

Kóta Zsigmond

a Szombathelyi Művészeti Szakgimnázium tanulójának

zongorahangversenye

március 10-én 16.00 órakor

a Koncz János Alapfokú Művészeti Iskola Pernecker János Termében

Műsoron a Békéscsabai Országos Zongoraverseny első és második fordulójának anyaga:

1. Scarlatti: A-dúr szonáta K. 113
  2. v. Beethoven: B-dúr Salieri variációk WoO. 77
  3. Chopin: B-dúr Mazurka Op. 17. No. 1

4. Schumann: Albumblatt 1  Scherzo a Bunte Blätter sorozatból

5. Debussy: Az elsüllyedt katedrális

6. Bartók Béla: Mese a kis légyről,  Ostinato

Felkészítő tanára: Hirschberg Henrik

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!