Koncz János Alapfokú Művészeti Iskola, 9600 Sárvár, Várkerület 31. | Tel.fax: 95/320-117 | E-mail: igazgato@zeneiskolasarvar.hu | OM azonosító: 040132

Eredmények

 

 

Koncz János Alapfokú Művészeti Iskola                                                                                                                                 2016/2017. tanév eredményei
Tanuló neve, osztálya Verseny megnevezése megyei/területi 1-3. helyezés országos 1-10. helyezés felkészítő pedagógus
Csóka Bella Zsóka – ének Celldömölki Népdaléneklési Verseny Arany Paukovicsné Hegyi Gabriella
Páli Ádám – trombita Regionális Trombitaverseny – Veszprém Bronz Bagaméri Sándor
Sistrum Regionális Trombitaverseny – Szhely Ezüst
Wachter Gyula – trombita Regionális Trombitaverseny – Veszprém Bronz Bagaméri Sándor
Kovács Johanna – furulya Sistrum Regionális Furulyaverseny – Szhely NÍVÓDÍJ Németh Kornél
Regionális Furulyaverseny – Fertőd Arany
Németh Dóra – hegedű Sistrum Regionális Hegedűverseny – Szhely Ezüst Kovács Éva
Horváth Réka – szaxofon Sistrum Regionális Szaxofonverseny – Szhely Arany Németh Kornél
Ornódi Zsófia – szaxofon Sistrum Regionális Szaxofonverseny – Szhely Ezüst Németh Kornél
Bognár Bulcsú – baritonkürt Regionális Mélyrézfúvós verseny – Veszprém Arany Bagaméri Sándor           Szélesi Attila
Nagy Tamás – ütő Sistrum Regionális Ütőhangszer-verseny – Szhely Bronz Vajda András
Németh Liána – zongora Sistrum Regionális Zongoraverseny – Szhely Ezüst Szélesiné Sipos Mónika
Takács Levente – trombita Regionális Trombitaverseny – Veszprém Arany Szélesi Attila
Sistrum Regionális Trombitaverseny – Szhely NÍVÓDÍJ

 

 

Koncz János Alapfokú Művészeti Iskola  

2015/2016. tanév eredményei

 

Tanuló neve, osztálya Verseny megnevezése megyei/területi 1-3. helyezés országos 1-10. helyezés felkészítő pedagógus
Cseh Dániel – trombita Regionális Trombitaverseny – Veszprém Ezüst Bagaméri Sándor
Kovács Johanna – furulya Sistrum Regionális Furulyaverseny – Szhely Arany Németh Kornél
Regionális Furulyaverseny – Fertőd NÍVÓDÍJ
IX. Czidra László Országos Furulyaverseny – Budapest első tíz közé jutott
Sistrum Regionális Zongoraverseny – Szhely Arany Tóthné Zámbó Éva
Ornódi Zsófia – furulya Sistrum Regionális Furulyaverseny – Szhely Ezüst Németh Kornél
Regionális Furulyaverseny – Fertőd Ezüst
Horváth Anna – zongora Sistrum Regionális Zongoraverseny – Szhely Ezüst Tóthné Zámbó Éva
Takács Levente – trombita Regionális Trombitaverseny – Veszprém NÍVÓDÍJ Szélesi Attila
Csóka Réka Rebeka – néptánc IV. Zalai Gyermek Szólótánc Verseny – ZEG Ezüst Hámori Balázs
Fonyódi Léna – néptánc IV. Zalai Gyermek Szólótánc Verseny – ZEG Ezüst Hámori Balázs
Kertész Dominik – néptánc IV. Zalai Gyermek Szólótánc Verseny – ZEG Ezüst Hámori Balázs
Molnár Biborka – néptánc IV. Zalai Gyermek Szólótánc Verseny – ZEG Ezüst Hámori Balázs
Bíró Stefánia – képzőművészet  Parafrázis országos festészeti verseny – Eger döntőbe jutott Tóth Csabáné
Szent Márton illusztrációs pályázat – Szhely díjazott
Molnár Anna – képzőművészet Szent Márton Nemzetközi pályázat Ezüst Tóth Csabáné
Megyei Művészetoktatás Napja – Szhely díjazott
Kovács Marcell – képzőművészet Megyei ” Óperenciás” meseillusztrációs pályázat díjazott Tóth Csabáné
Szalai Sára – képzőművészet Megyei Rehab Team  pályázatain 3. helyezés Tóth Csabáné
különdíj

 

 

Koncz János Alapfokú Művészeti Iskola                                                                                                                                 2014/2015. tanév eredményei
Tanuló neve Verseny megnevezése megyei/

területi

    országos felkészítő pedagógus
Cseh Dániel – trombita Regionális Trombitaverseny Veszprém ezüst Bagaméri Sándor
Kovács Johanna – furulya Sistrum Regionális Furulyaverseny – Szhely NÍVÓDÍJ Németh Kornél
Regionális Furulyaverseny – Fertőd NÍVÓDÍJ
Kovács Johanna – zongora Országos Négykezes Zongoraverseny – Balassagyarmat első tíz közé jutott Tóthné Zámbó Éva
Szabó Botond – harsona Regionális Mélyrézfúvós Verseny – Veszprém bronz Bagaméri Sándor
Sáry Bercel – tenorkürt Regionális Mélyrézfúvós Verseny – Veszprém ezüst Bagaméri Sándor
Pup Dorina – zongora Sistrum Regionális Zongoraverseny – Szhely bronz Szélesiné Sipos Mónika
Nagy Elek – zongora Sistrum Regionális Zongoraverseny – Szhely ezüst Szélesiné Sipos Mónika
Horváth Anna – zongora Sistrum Regionális Zongoraverseny – Szhely arany Tóthné Zámbó Éva
Bencsics Barnabás – ütő Sistrum Regionális Ütőverseny – Szhely ezüst Vajda András
Hajas Klaudia – fuvola Sistrum Regionális Fuvolaverseny – Szhely arany Németh Kornél és Vida-Tóth Viktória
Horváth Réka – szaxofon Sistrum Regionális Szaxofonverseny – Szhely arany Németh Kornél
Takács Levente – trombita Sistrum Regionális Trombitaverseny – Szhely NÍVÓDÍJ Szélesi Attila
Regionális Trombitaverseny Veszprém Arany
Országos Trombitaverseny – Zalaegerszeg 4. hely – Különdíjas

 

 

 

Versenyeredmények a 2013/2014 tanévben:

SISTRUM Regionális Zenei Versenyek – Szombathely

furulya:
Kovács IzabellEzüst oklevél
Felkészítő tanár: Németh Kornél
Zongorakísérő: Tóthné Zámbó Éva

harsona:
Szabó Botond – Ezüst oklevél
Felkészítő tanár: Bagaméri Sándor
Zongorakísérő: Schimmer Roberta

zongora:
Pup Dorina – Ezüst oklevél
Felkészítő tanár: Szélesiné Sipos Mónika

Horváth Anna – Arany oklevél
Felkészítő tanár: Tóthné Zámbó Éva

ütő:
Rajki Dániel – Bronz oklevél
Bencsics Barnabás – Bronz oklevél
Felkészítő tanár: Vajda András
Zongorakísérő: Tóthné Zámbó Éva

Regionális Trombitaverseny – Veszprém

Cseh Dániel trombita – Ezüst
Felkészítő tanár: Bagaméri Sándor
Zongorakísérő: Schimmer Roberta

 

Versenyeredmények a 2012/2013 tanévben:

Országos Musical Kurzus országos tehetségkutató versenye – Várpalota

Palkovits Eszter – színjátszó – Fődíj
Fülöp Ákos – színjátszó – döntőbe jutott
Felkészítő tanár: Schimmer Roberta

Regionális Trombitaverseny – Veszprém

Takács Levente – trombita – Arany
Felkészítő tanár:  Szélesi Attila

Cseh Dániel – trombita – Arany
Felkészítő tanár:  Bagaméri Sándor

Regionális Mélyrézfúvós Versenyen – Veszprém

Juranits Krisztián- harsona – Bronz
Felkészítő tanár:  Bagaméri Sándor

Ádám Jenő Népdaléneklési Verseny – Celldömölk

Nagy Elek – ének – Ezüst
Csupor Márton – ének – Ezüst
Felkészítő tanár:  Paukovicsné Hegyi Gabriella

Regionális Ütőhangszeres Találkozó és Versenyen -Tapolca

Hérincs Bence-Rajki Dániel duó – Bronz
Felkészítő tanár:  Vajda András

Regionális Trombitaverseny – Veszprém

Juranits Richárd – trombita – Bronz
Felkészítő tanár:  Bagaméri Sándor

Sistrum Regionális Zenei Verseny Szombathely

Takács Levente – trombita – Arany
Felkészítő tanár:  Szélesi Attila

Cseh Dániel – trombita – Arany
Felkészítő tanár:  Bagaméri Sándor

Móger Tibor – szaxofon – Arany
Lerch Henrik – klarinét – Ezüst
Horváth Réka – szaxofon – Ezüst
Hannos Dóra – szaxofon – Bronz
Felkészítő tanár:  Németh Kornél

Csizmazia Zsófia – furulya – Ezüst
Kovács Izabell – furulya – Ezüst
Felkészítő tanár:  Vajda Szilárd

Németh Eszter – fuvola – Ezüst
Felkészítő tanár:  Csurgai Korinna

Móricz Dániel – trombita – Ezüst
Juranits Krisztián- harsona – Ezüst
Felkészítő tanár:  Bagaméri Sándor

Csontár Péter – ütő – Ezüst
Szalai Ágoston – ütő – Bronz
Felkészítő tanár:  Vajda András


A Koncz János Zene- és Művészeti Iskola zenei versenyeken elért eredményei a 2011/2012 tanévben:

A Zalaegerszegen rendezett XII. Országos Trombitaversenyen:

Pfeiffer Milán – IV. korcsoport: 4. helyezés – Különdíj
Felkészítő tanára: Bagaméri Sándor Zongorakísérő: Dörnyei Roland

A Celldömölkön rendezett Ádám Jenő Népdaléneklési Versenyen:

Boda Márton – Arany fokozat
Csupor Márton – Ezüst fokozat
Felkészítő tanár: Paukovicsné Hegyi Gabriella

A Veszprémben rendezett IX. Regionális Trombitaversenyen:

Cseh Dániel I. korcsoport – Ezüst oklevél
Pfeiffer Milán IV. korcsoport -NÍVÓDÍJ és Különdíj
Felkészítő tanár: Bagaméri Sándor Zongorakísérő: Dörnyei Roland

A 45. Győri Ifjú Muzsikusok Fesztiválja Regionális versenyeken:

Fuvola:
Sipos Noémi – Bronz oklevél
Felkészítő tanár: Vida – Tóth Viktória / Tóth Ágnes
Németh Eszter – Bronz oklevél
Felkészítő tanár: Vida – Tóth Viktória / Németh Kornél
Zongorakísérő: Zsiray Éva
Zongora:
Németh Nikoletta – Bronz oklevél
Felkészítő tanár: Zsiray Éva

A Szombathelyen rendezett X. Sistrum Regionális Zenei Versenyeken:

Fuvola:
Németh Eszter – Arany oklevél
Tóth Péter – NÍVÓDÍJ
Felkészítő tanár: Vida-Tóth Viktória Zongorakísérő: Hirschberg Henrik

Szaxofon:
Móger Tibor – Arany oklevél
Szabó Dávid – NÍVÓDÍJ
Felkészítő tanár: Kovács Imre Zongorakísérő: Hirschberg Henrik
Furulya:
Csizmazia Zsófia – Arany oklevél
Ornódi Zsófia – Arany oklevél
Felkészítő tanár: Vörös Andrea
Zongorakísérő: Paukovicsné Hegyi Gabriella

Trombita:
Juranits Richárd – Bronz oklevél
Cseh Dániel – Ezüst oklevél
Pfeiffer Milán – Arany oklevél
Felkészítő tanár: Bagaméri Sándor
Zongorakísérő: Zsiray Éva és Dörnyei Roland

Harsona:
Juranits Krisztián – Bronz oklevél
Felkészítő tanár: Bagaméri Sándor Zongorakísérő: Zsiray Éva

Hegedű:
Lempeg Zsófia – Ezüst oklevél
Felkészítő tanár: Deák György Zongorakísérő: Zsiray Éva

Zongora:
Németh Nikoletta – Ezüst oklevél
Felkészítő tanár: Zsiray Éva
Tóth Rebeka – Bronz oklevél
Felkészítő tanár: Tóthné Zámbó Éva

A Fertődön rendezett III. Regionális Furulyaversenyen:

Csizmazia Zsófia – Ezüst oklevél
Felkészítő tanár: Vajda Szilárd Zongorakísérő: Zsiray Éva


A Koncz János Zene- és Művészeti Iskola ZENEI versenyeken ELÉRT eredményei 2011-ben

A február – március hónapban Szombathelyen megrendezett
IX. Sistrum Regionális Zenei Versenyek sárvári eredményei:

Szolfézs:
Bettermann Rebeka – Bronz oklevél
Tóth Péter – Ezüst oklevél
Felkészítő tanár: Paukovicsné Hegyi Gabriella

Furulya:
Hegyi Boglárka – Bronz oklevél
Pajor Adél – Ezüst oklevél
Ornódi Zsófia – Arany oklevél
Felkészítő tanár: Vörös Andrea
Zongorakísérő: Tóthné Zámbó Éva

Trombita:
Takács Sándor – Ezüst oklevél
Felkészítő tanár: Szélesi Attila

Pfeiffer Milán – NÍVÓDÍJ
Felkészítő tanár: Bagaméri Sándor
Zongorakísérő: Schimmer Roberta

Klarinét:
Ódor Kristóf – NÍVÓDÍJ
Szaxofon:
Szabó Dávid – Arany oklevél
Csejtei Tamás – NÍVÓDÍJ
Oboa:
Erős Kata Eszter – Ezüst oklevél
Fagott:
Szennay Rebeka – Ezüst oklevél

Felkészítő tanáruk: Kovács Imre
Zongorakísérő: Schimmer Roberta

Gordonka:
Bettermann Rebeka – Arany oklevél
Felkészítő tanár: Hirschberg Henrikné

Kamara:
Furulya együttes – Ezüst oklevél
(Ornódi Zsófia, Pajor Adél, Hegyi Boglárka, Fischer Evelin, Németh Kata)
Felkészítő tanár: Vörös Andrea

Zongora:
Németh Nikoletta – Arany oklevél
Felkészítő tanár: Zsiray Éva

A Veszprémben megrendezett I. Kürt és Mélyrézfúvós Regionális Versenyen:

Kürt:
Vincze Mátyás – Bronz oklevél
Tenorkürt:
Hegyi Benedek – Ezüst oklevél
Felkészítő tanáruk: Szélesi Attila
Zongorakísérő: Schimmer Roberta

Harsona:
Juranits Krisztián – Ezüst oklevél
Felkészítő tanár: Bagaméri Sándor
Zongorakísérő: Zsiray Éva

A Győrben rendezett 44. Ifjú Muzsikusok Fesztiválja – Regionális Zenei versenyen:

Fuvola:
Tóth Péter – NÍVÓDÍJ
Felkészítő tanár: Vida – Tóth Viktória
Zongorakísérő: Tóthné Zámbó Éva

Zongora:
Tóth Rebeka – Bronz oklevél
Felkészítő tanár: Tóthné Zámbó Éva

Németh Nikoletta – Bronz oklevél
Felkészítő tanár: Zsiray Éva


A Koncz János Zene- és Művészeti Iskola zenei versenyeken elért eredményei a 2010/2011 tanévben

A Kőszegen megrendezett Megyei Műdaléneklési Versenyen:

Szóló kategóriában:
Horváth Dorottya – kiemelt arany minősítés
Dhellem Anna – arany minősítés
Horváth Gizella – ezüst minősítés
Horváth Orsolya – ezüst minősítés
Duett kategóriában:
Dhellem Anna és Kocsis Tünde – kiemelt arany minősítés
Felkészítő tanár és zongorakísérő: Paukovicsné Hegyi Gabriella

A celldömölki Ádám Jenő Népdaléneklési Versenyen:

Csupor Márton – ezüst minősítés
Felkészítő tanár: Paukovicsné Hegyi Gabriella

A IV.Országos Szaxofonverseny Pomázon rendezett döntőjében:

Szabó Dávid a II. korcsoportban: 5. helyezést,
Csejtei Tamás a III. korcsoportban: 4. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Kovács Imre
Zongorakísérő: Schimmer Roberta

A Veszprémben megrendezett VIII. Regionális Trombitaversenyen:

Takács Sándor I. korcsoport – arany minősítés
Vincze Kata III. korcsoport – arany minősítés
Felkészítő tanár: Szélesi Attila

Pfeiffer Milán IV. korcsoport – arany minősítés és NÍVÓDÍJ
Felkészítő tanár: Bagaméri Sándor

A zsűri döntése alapján a verseny zongorakísérői különdíját: Schimmer Roberta, felkészítő tanári különdíját: Szélesi Attila nyerte el.

Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében engedélyezze a sütik használatát! További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el a számítógépeden, hogy minél egyszerűbbé tegye a böngészést. A sütiket letilthatja a böngésző beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Elfogadom" feliratú gombra kattint, elfogadja a sütik használatát.

Bezárás