Alapítványok

Erős Katalin Zenei Alapítvány

Székhelye: 9600 Sárvár, Várkerület 31.
Adóazonosító: 19246372-1-18
Számlaszám: 11747037-200008529 (OTP)

Az alapítvány célja: Sárvár város zeneiskolájában tanulmányokat folytató tanulók részére évente hangszeres zenei versenyek rendezése, a legjobbak jutalmazása. A zenei pályára készülők tanulásának elősegítése.

Kuratórium elnöke: Szélesi Attila
tagjai: Hirschberg Henrikné, Tóthné Zámbó Éva

Sárvári Művészetoktatásért Alapítvány

Székhelye: 9600 Sárvár, Várkerület 31.
Adóazonosító: 19246372-1-18
Számlaszám: 72100282-11080178 (Savaria Takarékszövetkezet)

Az alapítvány célja: Elsődlegesen a sárvári művészetoktatás színvonalának emelése, tárgyi feltételeinek javítása.
Ezek megvalósítása érdekében az Alapítvány alapvető célja a sárvári művészeti iskolában tanuló növendékek tanulmányainak segítése, a művészetoktatás tárgyi és szellemi feltételeinek fejlesztése, az intézményben nevelő-oktató tanárok szakmai fejlődésének elősegítése

Kuratórium elnöke: Szélesi Attila
tagjai: Hirschberg Henrikné, Németh Kornél